Tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile onlineveterinerim.com ailesi olarak 2018 yılında ''Türkiyenin en büyük Veteriner hekimler topluluğunu oluşturmak ve evcil hayvan sahiplerinin dostları ile hayatını dahada güzelleştirme'' ilkesi ile yola çıkarak  evcil hayvan sahibi ve veteriner hekim iletişmini güçlendirmek adına ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak dünya standartlarında bir iletişim sağlamayı hedeflemekteyiz.

  Günümüz rekabet ortamında digital pazarlama stratejileri oluşturarak itibarınızı arttırabilir ve daha fazla olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

İnternetin dönüştürücü etkisi her alanda kendisini hissettirmektedir. Günümüzde digital (internet) kullanımı göz ardı edilmeyecek boyutlardadır.

Türkiye istatistik kurumunun son yaptığı araştırmalara göre (Dönem 2017-2018)

Türkiye’de internet kullanım oranı %66,8’dir.

OECD’nin (Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Teşkilatı) 2017 internet ekonomisi raporuna göre;

2020 yılında dünya üzerinde internete bağlı 50 milyar mobil cihazın kullanıma sunulacağı belirtilmektedir.

 

onlineveterinerim.com sektörünüz de hem iletişim trafiği hem evcil hayvan sahipleri  hem veteriner hekimleri  hem de çok sevdiğimiz dostlarımızın tüm ihtiyaçları ile ilgili bilgi içeriğine sahip olan Türkiye’nin en büyük buluşma platformudur.

 

onlineveterinerim.com video, makale ve  soru-cevap Türkiye’deki en büyük online platfor olarak veteriner hekimlerimiz ile  internet kullanıcılarının buluşmasına imkan veriyor. Her ay yeni üye alan platformumuz ve her geçen gün daha fazla üyeye ulaşmaktadır.

 

Bu veriler ışığında her bir üye veteriner hekimimiz için, profesyonel ekibimizin geliştirdiği yazılım alt yapımızla, veterinelerimizin kendilerine özel şifresi ile girip geliştirebileceği paneller hazırlıyoruz. Üye hekimlerimizin  bu panelden kendi branşlarında ilgilendikleri konular hakkında, bilgi birikimlerini  evcil hayvan dostlarına  aktarmak üzere makale (bültenler) ekleyebiliyor, profesyonel ekibimizin çektiği videoları yayınlayabiliyor, birebir sorularına cevap verebiliyorlar. Ayrıca hayvan dostlarımız (sahipleri) randevu almak istediklerinde veteriner hekimimize  kolaylıkla ulaşabilmeleri için bir telefon hattı ve online randevu al butonu ekleyebiliyorlar.